Necklace "Fantasie 1,2 mm" yellow gold plated+silver
K3026.42
Necklace "Fantasie 1,2 mm" yellow gold plated+silver
49,90 €62,90 €
incl. 19 % VAT
| Product ID | K1998.42 |
|---|---|
| EAN | 4260308560910 |
| Width | 1.8 mm |
| Length | 420 mm |
| Material | 925er Silber |
| Color | Silber |
| Form | Rund |
| Finish | poliert |
| Weight | 4 g |
| Manufacturer | DUR Schmuck GmbH Manufacturer details:Nadorster Str. 125-127, 26123 Oldenburg[email protected] |